GFE GÜNCEL

Global Fire Equipment ve GFE Bina Kontrol Sistemleri Bayi Toplantısını Green Park – Bostancı’da gerçekleştirdi.

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri konusunda dünyanın lider üretici firmalarından Global Fire Equipment-Portekiz firmasının Türkiye ofisi olarak hizmet veren GFE Bina Kontrol Sistemleri, Türkiye genelindeki bayilerini Bostancı Green Park’da ağırladı.

Bayi toplantısına Global firmasının Portekiz’deki Teknik Satış Mühendisi Sn. Rui Marques’de iştirak etti. Sn. Marquez, Türkiye pazarının önemini çok iyi bildiklerini ve bu pazara çok tecrübeli ve eğitimli bir kadro ile girdikleri için kendilerini şanslı hissettiklerini söyledi.

Global firmasının Faro-Portekiz’de bulunan ve yangın algılama ekipmanlarının tamamının üretiminin yapıldığı fabrikanın tanıtımıyla başlayan ve gün boyunca devam eden etkinlikte, GFE Bina bayilerini; Junior, J-NET serisi algılama ve otomatik söndürme sistemlerinin üstün özellikleri, yeni piyasaya sürülen ürünler ve 2016 yılı ilk çeyreğinde piyasaya sunulacak olan gelişmiş EVOLUTION serisi ürünler hakkında bilgilendirdi.

Firma yetkililerinden Murat Efir, Türkiye genelinde Global markasının olumlu bir marka bilinirliliğine sahip olduğunu, önümüzdeki bir yıl içinde ise Global markasının Türkiye’nin tamamında aranan bir marka olacağını ifade etti. 2016 yılında hayata geçecek çok önemli birkaç projelerinin olduğunu ve bu projelerle birlikte, Global firmasının Türkiye’ye verdiği önemin haklılığının ortaya çıkacağını söyledi.

Bültenimizi indirmek için tıklayınız:   GFE-EKIM-2015-BULTEN